Доставка та оплата

Варіанти оплати:

- Безготівковий розрахунок (По перерахунку на картковий рахунок Приватбанку)

- Розрахунок готівкою, при отриманні товару по діючому курсу в гривнях
 

Після оформлення замовлення, наші менеджери зв'яжуться з Вами, щоб уточнити деталі оплати Вашого замовлення та варіанти доставки товару.

Доставка під замовлення:

Якщо товару, який Ви бажаєте замовити, на даний час немає на складі, потрібно буде оформити попереднє замовлення та сплатити передоплату - 50% від вартості товару, решта суми сплачується при отриманні замовлення. Термін доставки, в такому випадку, може коливатись від 2 до 4 тижнів.

Доставка здіснюється по всій Україні за допомогою надійних та перевірених перевізників (Нова Пошта, Інтайм, Автолюкс, Євроекспрес, Нічний експрес та ін.)

Послуги транспортної компанії, за доставку товару оплачує клієнт при отриманні замовлення.

Гарантії транспортування - при доставці товару транспортною компанією, ми не несемо гарантії цілісності товару. При бажанні клієнта, товар може бути додатково застрахованим згідно з тарифами перевізника.

Гарантія та повернення:
 

- При продажу товару ми надаємо Вам гарантії виробника, які поширюються на виготовлену продукцію. Умови гарантії можуть відрізнятись на різні види продукції, тому уточніть їх попередньо з нашими менеджерами, або на сайті виробника.

- Повернення товару можливе лише при умові попереднього узгодження дефекту чи браку товару в терміни до 14 днів.

- Товар для повернення повинен бути некористованим, без будь-яких слідів змін

- У випадку браку товару, його повертають та відсилають на експертизу до виробника. При виявленні браку з вини виробника, покупець отримає новий товар.

- Усі витрати пов'язані з поверненням товару лягають на покупця, незалежно від вини сторін.


Зверніть увагу:
 

- Ціни представлені на сайті можуть відрізнятись від кінцевої, в зв'язку з зміною курсу валют, вартості транспортування та розмитнення.

- Фото товару представлені на сайті можуть відрізнятись від реального вигляду продукту і несуть лише інформаційний характер