Виробники / Tomason

Tomason

 

Вироблені в Німеччині, елітні литі диски від компанії KVG Essen .

За час плідної співпраці з відомими виробниками дисків із сплавів алюмінію , яка тривала чверть століття, кращі голови KVG прийняли відважне рішення запустити виробництво власної , унікальної серії дисків. Їх метою було виправити недоліки і помилки в проектуванні дисків , які на їхню думку були присутні в продукції інших виробників.
 

 
TN 1 TN 3 TN 4 TN 5 TN 6  
TN 7 TN 8 TN 9 TN 10 TN 11 TN 12


Близько року пішло на планування, вивчення і створення величезної кількості ескізів і начерків , шоб у підсумку всіх учасників осяяла гордість, так як на папері з'явився проект майбутнього ідеального диска!
 Після випуску перших екземплярів та незліченної кількості тестувань сумніви випарувалися . Так і відбулося народження коліс наступного покоління.

Першою стала 18 дюймова серія, яка отримала  визнання, згодом світу представили 17, 19 дюймові колеса, а потім і 20 і 22 дюймові.

У найкоротші строки компанія KVG Essen запустила виробництво дисків, які в підсумку назвали Tomason . TN10 є самим новим диском з кузні ідей Tomason - масивність ободів і екстравагантні нотки в дизайні дозволили скомбінувати неперевершеність, елегантність і міць.
 

Є питання по даному виробнику?
Запитай менеджера!