Виробники / ST-Suspensions

ST-Suspensions
ST-suspencions. Спортивна підвіска в Україні


Заснована в південній Каліфорнії в кінці 1970-х, ST Suspensions побудували свою репутацію на виробництві спортивних пружин, амортизаторів та стабілізаторів поперечної стійкості, для заниження дорожнього просвіту американських масл-карів і популярних японських спортивних авто 1980-х.
Передовий дизайн конструкції амортизаторів похитнув стереотип, що їзда з низьким кліресом і кращим управлінням означало високий рівень шуму, вібрації і жорсткості.
Завдяки незмінно високій якості та передовим технологіям продуктів, ST Suspensions довело, що занижений стиль і комфорт не є взаємовиключними, їх клієнтська база росла в геометричній прогресії.
Розширивши свою лінійку продуктів для німецьких автомобілів, призначених для руху на тризначних швидкостях, ST Suspensions стали настільки поважані, що Німецькі KW Suspensions  придбали їх в 1995 році - злиття, яке відкрило масив інженерних талантів, які були залучені в гоночні події світового класу і спільні проекти з виробниками автомобілів, такими як AMG, Roush і Viper.


 

Категорії товарів:


Coilover system ST X Sport-tech lowering kit sport shock kit

Койловери (ST XA)
 

Занижена підвіска Sport-tech
 
 
Спортивні Амортизатори
 
Coil spring kit Anti-sway bar kit Wheel Spacers

Спортивні пружини
 

 Стабілізатори 
 

Колісні проставки
 

На даний момент товарів компанії ST-suspensions  ще не розміщено на нашому сайті, але Ви можете обрати будь-який товар на сайті виробника та замовити його у наших менеджерів!

Є питання по даному виробнику?
Запитай менеджера!