Виробники / KW-suspensions

KW-suspensions


Вже багато років KW є втіленням преміальних продуктів з налаштування та доопрацювання автомобілів. KW пропонує найширшу лінійку підвісок у всьому світі, від пружин для спортивних підвісок до трьох варіантів гвинтових(coilover) підвісок "inox-line". Така різноманітність продуктів не зустрічається на ринку.

Car Parts Selector
 


Крім усього іншого KW GmbH веде розробки спортивних комплектуючих для команд по всьому світу, які беруть участь, у національних і міжнародних гонках.
KW є важливим партнером для великої кількості відомих компаній в автомобільній промисловості. Величезна кількість тюнінг-ательє, дрібних і великих виробників незмінно покладаються на співпрацю та компетентність KW.

KW products

Компанія була заснована в 1995, з 3-ма робітниками в штаті на площі в 150 кв.м. Сьогодні KW GmbH представлена у всьому світі і має приблизно 200 службовців. Після численних розширень , штаб компанії в місті Fichtenberg (Німеччина), де зосереджені основні виробничі потужності, тягнеться більш ніж на 22500 кв.м. Безперервно зростаюча програма поставок, з кожним днем включає в себе все більше і більше нових рішень для різноманітних моделей автомобілів.
 

Є питання по даному виробнику?
Запитай менеджера!