Виробники / D2 Racing

D2 Racing

Про компанію:

Компанія D2 Racing Sport була заснована в 1997 році, статутний капітал 35 мільйонів доларів, площа виробництва складає 35 000 квадратних метрів, число працівників 200 чоловік.

D2 Racing є найбільшим розробником і виробником спортивних підвісок і гальмівних систем в Тайвані.

D2 Racing має представництва в наступних країнах: Гонконг, Китай, Макао, Сінгапур, Малайзія, Таїланд, Японія, Південна Корея, Австралія, Нова Зеландія, Греція, Кіпр, Данія, Швеція, Фінляндія, Норвегія, Голландія, Німеччина, Польща, Франція, Швейцарія, Словаччина, Болгарія, Туреччина, Ірландія, Англія, Іспанія, Італія, Угорщина, Мальта, Індонезія, Колумбія, Болгарія, Іран, Естонія, США, Канада, Гватемала та інших країнах.Досягнення:

Пілоти заводської команди D2 Racing приймали участь і перемагали в численних змаганнях з та кільцевих перегонів та автокросу, починаючи з 2005 року. Величезний досвід накопичений інженерами компанії, в результаті збору даних після цих змагань, лягає в основу нових розробок.
 

Виробництво:

Вся продукція компанії проходить виробництво відповідно з європейськими нормами ISO 9001:2008 і має сертифікат Європейський експертної організації TüV!

У виробництві продукції D2 застосовуються комплектуючі вироблені в Японії та Тайвані. Компоненти Китайського виробництва не використовуються. 
При складанні гальмівної системи кожен супорт перевіряється на герметичність і проходить ультразвукову перевірку на наявність внутрішніх порожнин. 

Гальмівні диски проходять, балансування і перевірку геометрії з точністю до 0.01мм. Амортизатори D2 Racing пройшли ресурсне тестування за версією ARTC. У даному тесті амортизатор відпрацював 1 000 000 робочих циклів без втрати герметичності.
 

Є питання по даному виробнику?
Запитай менеджера!