Виробники / BBS

BBS


Компанія SS-tuning розпочала співпрацю з BBS з кінця 2012 року як офіційний дистриб'ютор в Україні.
З того часу, десятки задоволених клієнтів по всій Україні скористались нашими послугами, та стали власниками кованих та легкосплавних дисків легендарного бренду BBS

Працюючи з компанією BBS напряму, без посередників, ми пропонуємо їхню продукцію за найнижчою ціною в Україні, рекомендованою виробником.
Розташовуючись в безпосередній близькості до кордону з ЄС, ми гарантуємо швидку та якісну доставку Вашого замовлення у встановлений термін.

BBS в Україні

Будучи авторизованим дистриб'ютором бренду BBS в Україні ми пропонуємо Вам найкращі умови підбору, купівлі та гарантії на продукцію фірми BBS!

Оберіть легкосплавні диски з серії "Performance Line", або ковані з серії "Forged Line", що Вас зацікавили, та зв'яжіться з нашим менеджером для погодження деталей щодо форми оплати та термінів доставки Ваших новеньких дисків BBS!

 



 

BBS CH-R BBS CH BBS CS4
CH-R CH CI-R CX-R CS
BBS RX-R BBS SR BBS XA BBS SV
RX-R SR XA SV CH-R II
 


 

BBS RI-D  
LM RI-D Super RS   FI
         
         

Життя заради автоспорту, робота з азартом, багаторічний досвід та новітні технології – ось складові успіху лідера на ринку автомобільних дисків -  компанії BBS. Заснована в Німеччині в 1970 році, фірма спочатку спеціалізувалась на виробництві пласмасових частин для автомобілів, тепер випускає диски для автоспорту, автовиробників та роздрібної торгівлі.

Численні філії в Франції, США та Японії виготовляють високоякісні комплектуючі з притаманною німецькою точністю та довговічністю. Диски BBS постачаються на конвеєри лідерів світового автовиробництва, таких як BMW, Audi, Mercedes-Benz, Porsche, Ferrari, Maserati, Rolls Royce, Jaguar та Volkswagen. Клієнтами BBS свого часу була більшість команд IndyCar та Формули-1.

Аби досягнути маскимальної ефективності та переваг при виробництві дисків фірма тісно співпрацює з командами автоспорту. Саме ця взаємодія допомагає адаптувати колесо для різних типів авто, зробити його жорсткішим та більш легким, а також надати йому ідеальну аеродинаміку.

Компанія BBS впровадила кілька суттєвих новацій, що кардинально змінили структуру легко сплавних дисків. Саме вони розробили збірний диск, складений 3 частин, який отримав широке поширення в автоспорті. Справжнім проривом стало провадження технології Air Inside, завдяки якій вага колеса зменшилася на 5 кг, а опір деформації краю обода збільшився на 60%, що істотно покращило безпеку.

Є питання по даному виробнику?
Запитай менеджера!