Виробники / ASA

ASASS-tuning почали співпрацювати з компанією ASA з 2012 року, та одразу ж стали Офіційним представником бренду в Україні.

Наша компанія працює з 
ASA без посередників, ми пропонуємо їхню продукцію за найнижчою ціною в Україні, що рекомендовано виробником.

Продукція відвантажується напряму зі складу виробника у Німеччині.
Розташовуючись в безпосередній близькості до кордону з ЄС, ми гарантуємо швидку та якісну доставку Вашого замовлення у встановлений термін.

Наразі ми працюємо за схемою попереднього замовлення товарів.
Оберіть легкосплавні диски 
ASA, або TEC by ASA, що Вас зацікавили, та зв'яжіться з нашим менеджером для погодження деталей щодо форми оплати та термінів доставки Ваших новеньких дисків!
 

ASA AR1   ASA AR1 RACE
ASA AR4 + AR6   ASA GT1
ASA GT2   ASA GT3
ASA GT4   TEC AS1
TEC by ASA AS2   TEC by ASA AS2
TEC by ASA AS3   TEC by ASA EVO-S
Завантажити каталог ASA 2014 Завантажити каталог TEC by ASA 2014
Каталог ASA 2014 Завантажити каталог TEC by ASA 2014


АSA – нова філія компанії HANKOOK Tire Co., Ltd, яка посідає почесну десяту позицію серед світових лідерів у шинній промисловості та має п’ятдесятирічний досвід виробництва. АSA розпочала виробництво коліс зі сплавів у технічному співробітництві з BBS Germany, відомим у всьому світі виробником якісної продукції. Завдяки договору з цією компанією АSA отримала найбільш модернізований завод BBS.

 

У березні 1992 року компанія розпочала виробництво коліс зі сплавів на своєму новому заводі, оснащеному найновішим автоматичним обладнанням та складськими приміщеннями, що забезпечують найвищу якість продукції та швидку доставку по всьому світу. Інженери ASA встановили стандарт якості такий самий, як і в BBS.

 

У жовтні 1994 року ASA отримала сертифікацію найвищих контролю за якістю, розвитку, виробництва та системи обслуговування ISO 9001. У 1997 році компанія отримала її ще раз. А у 1999 році компанія вже отримала сертифікат найвищого управління якістю у автомобільній промисловості, започаткований трьома крупними американськими автовиробниками. В якості основного співробітника таких автовиробників, як французький Renault , японські Nissan та Daihatsu, Hyundai, Daewoo та Kia, щорічний обсяг виробництва компанії складає 2,85 мільйонів штук. Разом із своїми партнерами на ринку автомобільних запчастин та аксесуарів, ASA досягла значного розвитку, а її продукція відповідає всесвітнім стандартам якості TUV, VIA, JWL та SAE.

Є питання по даному виробнику?
Запитай менеджера!